IDEFA Hakkında

Tasarım Dünyası ve Mobilya Endüstrisi için IDEFA...

yapex-fuarhakkinda

Antalya... Profesyonel etkinliklerin, uluslararası ticaretin, turizm mimarisinin, modern kentleşmenin ve tasarımın yeni odağı. Tasarım dünyası, mobilya sektörü, projeciler ve kullanıcılar yepyeni ve baştan sona tasarım işi bir fuarda biraraya geliyor: IDEFA İçmimari Tasarım ve Mobilya Fuarı.

IDEFA, Antalya'nın modern fuar merkezi Expo Center kompleksinin diğer salonlarında eşzamanlı düzenlenen iki özdeş sektörün fuarı (Yapı ve Restorasyon) ile birlikte, 25 yıllık gelenekselleşmiş ve üst nitelikte seçkin bir kitleye ulaşmış 30.000 ziyaretçisi tarafından izlenecek.
Fuar ve etkinlikleri aynı zamanda hafta boyunca kente yayılarak birçok sergi, sunum ve buluşmaya zemin hazırlayacak olan "Antalya Design Week" ile de bütünleşecek. Tüm bir kent ve Antalya'ya etkinlikler için gelecek olan seçkin ziyaretçi grupları ortak bir gündem oluşturacaklar: Tasarım ve Mobilya...
IDEFA'nın bu yılki ana teması; yaratıcılığa, yenilikçiliğe, fikir-el-ürün arasındaki ilişkiye, tasarım emeğinin doğru biçimde değerlenmesine vurgu yapacak olan: "Zanaatkar Atölye". Bu kavram çerçevesinde düzenlenecek etkinlikler de bu tasarım haftasına derinlikli ve kültürel bir boyut kazandıracak.
  

> IDEFA'ya katılım için yapmanız gerekenler (koşullar, başvuru, kayıt, zamanlamalar...) >>>


 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0