Ana Temalar

"Analitik"

Expo analytech-urungruplarinizAnalytech sunumları ve sergilemeleri; LAB ortamlarında araştırma, inceleme, proses ve kalite kontrol safhalarının tümü için ileri teknolojileri ve uzmanlık konularını kapsamakta.
Endüstrinin birçok dalında analiz sistemleri, laboratuvar ortamlarının, üretim ve kontrol proseslerinin temel uygulamalarını oluşturuyor:
Sağlık, İlaç, Kimya, Petrokimya, Gıda, Tarım, Veterinerlik, Tekstil, Kozmetik, Enerji, Çevre, Madencilik, Otomotiv, Elektrik/Elektronik, Havacılık, Yapı ve üretim endüstrileri...
Endüstrilerin araştırma-geliştirme süreçlerinde ve ürün proseslerinde ileri analiz teknolojileri kullanılıyor. Bu teknolojiler, LAB cihazları ve malzemeleri ile birlikte Expo Analytech sunumlarında ilgili ihtisas grupları ile buluşacaklar.

"Biyoteknoloji"

Biyoteknoloji; biotech-urungruplarinizhücre ve doku biyolojisi kültürü, moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, genetik, fizyoloji ve biyokimya gibi doğa bilimlerinin yanı sıra makina mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği gibi mühendislik dallarından yararlanarak, DNA teknolojisiyle bitki, insan ve hayvan biyolojisi ve mikroorganizmaları geliştirmek, doğal olarak var olmayan veya ihtiyacımız kadar üretilemeyen yeni ve az bulunan maddeleri (ürünleri) elde etmek için kullanılan teknolojilerin tümü. CBA - Yaşam Bilimleri Fuarlarımızda Biotech Eurasia etkinlikleri ile temsil edilmekte.


"Cleanroom"

Yaşam Bilimleri cleanroom-urungruplarinizkapsamında uygulamalarda bulunan tesislerin tıbbi veya endüstriyel faaliyetlerinin yürütüldüğü; tam kontrollü ortam gerektiren her türlü üretim, işlem, laboratuar ve ar-ge mekanlarının tüm donanımını kapsayan; yatırım-üretim-yönetim sürecindeki teknoloji, ürün ve hizmet gereksinimlerini; sürdürülebilirlik için gerekli olan bakım, proses ve kalite kontrol, sertifikasyon, risk yönetimi alanlarını ele alan “spesifik bir sektör”. CBA - Yaşam Bilimleri Fuarlarımızda Cleanroom Exhibition etkinlikleri ile temsil edilmekte.


Yapex
Restorasyon
Biotecnica
Cleanroom
Analytech
Maintenance
 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0